Barkod-ISBN 9786056514029
Yayın Tarihi 2017-12-07
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı 6. Sınıf Hz.Muhammed'in Hayatı Yaprak Test
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 32
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif

Kazanımlara yönelik hazırlamış olduğumuz ÇEK KOPAR YAPRAK testlerimiz, ünite sonlarında veya konular işlendikçe öğrencilerinize çek kopar şeklinde dağıtabileceğiniz, yüzde 70 yorum yüzde 30 bilgi sorularından oluşmaktadır. ÇEK KOPAR YAPRAK TESTLERİMİZDE ünitedeki bütün kazanımlar işlenmiş, her kazanıma yönelik sorular hazırlanmıştır. Kazanımların dışına çıkılmamaya çalışılmıştır.

Alanda yıllardır çalışan kadrosuyla hem uygulayıcı hem de üretici olarak çalışmalarımızın sizlerin beğenisini hakedeceğini düşünüyoruz. Alanımızla ilgili birçok yayınevi çalışmalar yapmaktadır. Alanımızın bakir olması, yayınevlerinin iştahını kabartmış ve en solcusundan, liberalinden, sağcısından hepsi bu alanda tamamen ticari çalışmalar yapmış ve piyasaya sürmüştür.

Sizlerden ricamız, eğer Hz.Muhammed'in Hayatı dersi ile ilgili bir kaynak alacaksanız, önce yıllardır sizlerle birlikte olan, sizlerin öneri istek ve eleştirilerine kulak veren, en yakınınızda sizlerden olanların ürünlerini tercih etmenizdir. Bu konuda 11 yıldır çalışan ekibimiz, sizlere en iyisini hazırlamaya, tıpkı 10 yıl önce olduğu gibi, bugün de aynı amatör ruhla devam ediyor.

Lütfen, BİRİLERİNİN tamamen ticari gailelerle çıkarttığı yayınları almadan önce, sizlerle birlikte yıllardır yürüyen arkadaşlarınızın yayınlarını incelemeyi ve ona göre karar vermeyi unutmayınız. Dün onlar yoktu BİZLER yayınızdaydık. Bugün biz yine yanınızdayız ama onlar da geldiler. Belki yarın onlar yine gidecekler ancak BİZLER SİZLERLE YÜCE RABBİMİZ ÖMÜR VERDİKÇE DEVAM EDECEĞİZ İNŞALLAH...

devamını oku..
Kategori : İlköğretim
% 40
indirim
2.40
Liste Fiyatı : 4.00
Kazancınız : 1.60
Miktar :  
Adet
Ürün Satışta. %40 indirim