Format Kitap
Barkod-ISBN 9786059905459
Yayın Tarihi 2019-03-29
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 256
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 150 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Aytaç Yiğitler

Geleceği her yönüyle merak ediyor musunuz? Neden son yıllarda gelecek ile ilgili daha fazla şey konuşulur oldu? Ya da İnsanlar neden bu kadar büyük bir ilgi ile gelecek hakkında bilgi sahibi olmak istiyor, hiç düşündünüz mü? Teknolojide yaşanan üstel hızlanma ile taban tabana zıt, günümüz iş yaşamında yolunuzu kaybetmek üzere misiniz? Korkmayın! Ne bugün yarından daha iyi, ne de gelecek bugünden...
Bilinciniz satırların arasında dolaşırken size bir kıvılcım yaratsın ve sizi gelecekte de kendi seçimlerinizi yapabilecek becerilerle donatsın diye yazıldı bu kitap. Unutmayın; geçmiş, bugün ve gelecek SİZsiniz.

YazarHakkında:
Türkiye'de danışmanlık ve eğitim sektörünün öncülerinden biri olan Aytaç Yiğitler, 2000 yılından bu yana gerçekleştirdiği kurumsal çalışmalarla insanlığın ve iş dünyasının gelişimine yönelik ilklere imza atıyor. Bugüne kadar konuşmalarına 40 bin kişinin katılım sağladığı başarılı yönetim danışmanı, ekonomist, fütürist; ilk kitabıyla, son zamanlarda hızlanan dijital devrimi en gerçekçi ve yalın haliyle gözler önüne seriyor.

devamını oku..
24.50
Liste Fiyatı : 24.50
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim